Ik heb kruidvat eigen merk, en ik krijg er ook wel volume door, maar tegelijk wordt mijn haar heeeeeel erg statisch wat ik normaal niet heb, dus ik was het liever gewoon.
Ik gebruik geen droogshampoo, blijf toch bang dat het bij mij wel een witte waas achterlaat. :p
Maar heel even off-topic, je had het laatst op twitter over dat je mensen je herkenden van MS en fora. Bedoelde je met MS mijnstal.nl of bedoel je iets heel anders? :’)
Oh, oeps. :p Ik zou het ook best apart vinden als jij op mijnstal.nl had gezeten haha. Waarschijnlijk ken je het niet eens.
Het lijkt nu btw alsof ik geen leven heb, ik antwoord in een paar minuten al op jouw antwoord.
Het bestaat niet meer, maar het was een soort van community. Dan kon je je eigen stal hebben met dieren. :p Maar het was vooral heel gezellig, met één meisje heb ik nog steeds heel veel lol. Al werd er ook heel erg overdreven op die site, want het waren rond die tijd allemaal meisjes van 13 ongeveer die dan ruzie hadden om niks (incl mijzelf), echt heel lachwekkend als je daar nu aan terugdenkt. :’)
Op zich niet echt duidelijk voor jou nu, you had to be there! haha.
Tsja, het is toch echt de Kruidvat. Het staat vaak een beetje op aparte plekken hoor, heb ‘m zelfs al eens tussen de scheerspullen zien staan. Even goed zoeken of vragen bij de kassa!
In België heb ik hem ook nog nooit bij het Kruidvat gezien. Ik koop hem altijd bij Equiform (die winkel is nu wel van naam veranderd, denk dat hem nu iU of zoiets heet)
Handig filmpje! Ik besef me nu echt dat ik eens een keer een droogshampoo moet halen. Mijn haar is na 1 dag alweer vet… of ik het nou vaak of niet vaak was.
Batiste droogshampoo is echt geweldig voor dun haar. Met een paar sprays heb je zo een glamoureus kapsel met geweldige volume. Veel beter dan al die andere zogenaamde volume-producten voor je haar. Het is zonder problemen met water uit te wassen. Ik was mn haar zelfs niet eens meer met gewone shampoo omdat je kan merken dat dat echt slecht is voor je haar. Batiste droogshampoo ruikt ook onwijs lekker. Dat vinden vooral mannen ! Echt het is beter dan Axe ! Onweerstaanbaar ! En te koop bij het Kruidvat nu !
Vienna
15 maart 2011 at 12:59 (14 jaar ago)Ik vind die van Batiste echt heel fijn!
Helena
15 maart 2011 at 13:26 (14 jaar ago)Handig filmpje Sanne!
Hmm ik gebruik altijd die van het kruidvat.. maar nu wil ik toch ook echt Batiste proberen nu ik dit filmpje heb gezien
Amber
15 maart 2011 at 13:36 (14 jaar ago)Ik heb kruidvat eigen merk, en ik krijg er ook wel volume door, maar tegelijk wordt mijn haar heeeeeel erg statisch wat ik normaal niet heb, dus ik was het liever gewoon.
Suzy
15 maart 2011 at 13:48 (14 jaar ago)Batiste Brunette is the shiznit
Ben gek op dat spul, zo handig om in huis te hebben als je geen tijd hebt om je haar te wassen ^^
Noor
15 maart 2011 at 14:01 (14 jaar ago)Ik gebruik geen droogshampoo, blijf toch bang dat het bij mij wel een witte waas achterlaat. :p
Maar heel even off-topic, je had het laatst op twitter over dat je mensen je herkenden van MS en fora. Bedoelde je met MS mijnstal.nl of bedoel je iets heel anders? :’)
Sanne
15 maart 2011 at 17:24 (14 jaar ago)Myspace
Noor
15 maart 2011 at 17:26 (14 jaar ago)Oh, oeps. :p Ik zou het ook best apart vinden als jij op mijnstal.nl had gezeten haha. Waarschijnlijk ken je het niet eens.
Het lijkt nu btw alsof ik geen leven heb, ik antwoord in een paar minuten al op jouw antwoord.
Sanne
16 maart 2011 at 01:48 (14 jaar ago)Haha maakt niet uit
en nee ik ken t niet. Iets met paarden?
Noor
16 maart 2011 at 19:52 (14 jaar ago)Het bestaat niet meer, maar het was een soort van community. Dan kon je je eigen stal hebben met dieren. :p Maar het was vooral heel gezellig, met één meisje heb ik nog steeds heel veel lol. Al werd er ook heel erg overdreven op die site, want het waren rond die tijd allemaal meisjes van 13 ongeveer die dan ruzie hadden om niks (incl mijzelf), echt heel lachwekkend als je daar nu aan terugdenkt. :’)
Op zich niet echt duidelijk voor jou nu, you had to be there! haha.
lala
15 maart 2011 at 14:04 (14 jaar ago)Please kan iemand mij vertellen waar je Batiste koopt? Schijnt bij de kruidvat maar heb m echt nergens kunnen vinden nog!
Linda
15 maart 2011 at 14:50 (14 jaar ago)Tsja, het is toch echt de Kruidvat. Het staat vaak een beetje op aparte plekken hoor, heb ‘m zelfs al eens tussen de scheerspullen zien staan. Even goed zoeken of vragen bij de kassa!
Melissa
15 maart 2011 at 22:06 (14 jaar ago)In België heb ik hem ook nog nooit bij het Kruidvat gezien. Ik koop hem altijd bij Equiform (die winkel is nu wel van naam veranderd, denk dat hem nu iU of zoiets heet)
Paula
15 maart 2011 at 15:33 (14 jaar ago)Ik neem droogshampoo altijd mee naar festivals! Perfect!
Silke
15 maart 2011 at 15:51 (14 jaar ago)Goede tip Sanne!
Ik ga straks gelijk even naar het kruidvat (:
marjolein
15 maart 2011 at 15:57 (14 jaar ago)Bij mij doet het geluid van het filmpje het niet :o..
Miranda
15 maart 2011 at 16:22 (14 jaar ago)ik vind droogshampoo echt een uitkomst(a)
L-beauty
15 maart 2011 at 17:19 (14 jaar ago)waar heb je dat vestje gekocht?
Sanne
15 maart 2011 at 17:25 (14 jaar ago)H&M
Denise
15 maart 2011 at 18:09 (14 jaar ago)Deze website verkoopt ook de batiste droogschampoo! http://www.freshmintcosmetics.nl/
Sanne
16 maart 2011 at 01:48 (14 jaar ago)Ja mini’s
Lara
15 maart 2011 at 19:08 (14 jaar ago)Leuk filmpje. Ik zou hem ook graag eens willen kopen, dus bij mijn volgende tripje naar de Kruidvat komt deze in m’n mandje!
Anouk
15 maart 2011 at 19:28 (14 jaar ago)Was dat je moeder die ‘lady gaga kleren ‘ had? Haha grappig
maar ik ga het maar is proberen zo’n droog shampoo.
x
Sanne
16 maart 2011 at 01:49 (14 jaar ago)Jup
Lara
15 maart 2011 at 21:58 (14 jaar ago)Haha! Die bloopers! Super grappig:)
Lisa
16 maart 2011 at 00:35 (14 jaar ago)Droge shampoo is geweldig en zeker die van Batiste
Lisa
16 maart 2011 at 00:38 (14 jaar ago)Leuk einde trouwens, die blooper, haha
Nathalie
16 maart 2011 at 17:05 (14 jaar ago)Nog nooit gebruikt, maar nu super benieuwd naar. Leuk!
Anne
16 maart 2011 at 19:33 (14 jaar ago)oeeh die lijkt me echt heel fijn!
& haha die bloopers ;p.
Samantha
18 maart 2011 at 15:52 (14 jaar ago)Handig filmpje! Ik besef me nu echt dat ik eens een keer een droogshampoo moet halen. Mijn haar is na 1 dag alweer vet… of ik het nou vaak of niet vaak was.
martine
9 mei 2012 at 02:11 (13 jaar ago)Batiste droogshampoo is echt geweldig voor dun haar. Met een paar sprays heb je zo een glamoureus kapsel met geweldige volume. Veel beter dan al die andere zogenaamde volume-producten voor je haar. Het is zonder problemen met water uit te wassen. Ik was mn haar zelfs niet eens meer met gewone shampoo omdat je kan merken dat dat echt slecht is voor je haar. Batiste droogshampoo ruikt ook onwijs lekker. Dat vinden vooral mannen ! Echt het is beter dan Axe ! Onweerstaanbaar ! En te koop bij het Kruidvat nu !